Sieniniai Split tipo Oro kondicionieriai "Xtreme Save Eco"


Aprašymas: Sieniniai Split tipo Oro kondicionieriai "Xtreme Save Eco" yra pažangūs ir ekologiški vėsinimo sprendimai, sukurti užtikrinti komforto ir efektyvumo jūsų patalpose. Šie kondicionieriai naudoja naujausią technologiją, kuri leidžia sutaupyti energiją ir mažinti energijos sąnaudas, užtikrinant optimalų darbo veiksmingumą. "Xtreme Save Eco" Oro kondicionieriai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patogiai vėsios aplinkos savo namuose ar versle. Šie kondicionieriai pasižymi patvarumu, lengvu naudojimu ir tylia veikla, suteikiant jums maksimalų komfortą. Jų pažangi valdymo sistema leidžia reguliuoti temperatūrą, vėdinimą ir klimato kontrolę priklausomai nuo jūsų poreikių ir aplinkos sąlygų.

Modelis Šildymo galia kW Šaldymo galia kW SCOP Šildyme SEER Šaldyme Energijos klasė Šaldyme/šildyme
MOX102-09HFN8-QRD0GW 2.9 (0.8 ~ 3.3) 2.6 (1.0 ~ 3.2) 4.1 7.4 A++/A+
MOX102-12HFN8-QRD0GW 33.8 (1.0 ~ 4.3) 3.5 (1.3 ~ 4.3) 4.2 7.0 A++/A+

Sieniniai Split tipo Oro kondicionieriai "Xtreme Save Eco" taip pat pasižymi ekologiška veikimo sistema, prisidedančia prie tvaraus energijos naudojimo ir mažesnio anglies dvideginio išskyrimo. Tai padeda palaikyti draugiškesnę aplinkai gyvenseną ir sumažinti poveikį aplinkos sveikatai.

Split tipo Oro kondicionieriai, užtikrinantys patogų vėsinimą Efektyvus energijos taupymas ir mažesnės energijos sąnaudos Pažangi valdymo sistema, reguliuojanti temperatūrą ir vėdinimą Patvarus, tylus ir lengvai naudojamas dizainas Ekologiška veikimo sistema, mažinanti anglies dvideginio išskyrimą Modernus išvaizdos dizainas, puikiai derinamas su bet kuria aplinka Pasirinkite Sieninius Split tipo Oro kondicionierius "Xtreme Save Eco" ir mėgaukitės efektyviu, ekonomišku ir aplinkos draugišku vėsinimu jūsų patalpose. Tai puikus būdas išlaikyti malonią temperatūrą ir patogią aplinką visus metus.