Aukštos kokybės ŠVOK sprendimai Jūsų namams ar biurui.

Oficialus Daikin atstovas
Patikimos paslaugos ir aukštos kokybės įranga Jūsų namams ar biurui

Turite klausimų ar pageidavimų?

Užpildykite kontaktų formą ir mes būtinai su Jumis susisieksime

PRODUKTAI

Mūsų Produktai

Kviečiame jus pasižvalgyti į mūsų produktus ir atrasti naują pasaulį kokybiškų ir inovatyvių sprendimų. Mūsų komanda su aistra kuria unikalias ir patrauklias prekes, kurios gali praturtinti jūsų kasdienybę.

Trylikos metų patirtis


Per šiuos trylika metų mes su dideliu pasididžiavimu matėme, kaip mūsų įmonė augo ir plėtėsi.

Mes neapsiribojome tik vienu sektoriumi ar viena sritimi, bet įgyvendinome įvairius projektus, siekdami pasiūlyti visapusišką paslaugų ir produktų asortimentą mūsų klientams. Mūsų įmonės įvairovė yra mūsų stiprybė, kuri leidžia pasiūlyti sprendimus skirtingoms poreikių grupėms

DAUGIAU APIE MUS
Gaukite geriausią pasiūlymą +370 671 432 14

Mūsų atstovaujami prekių ženklai


Mes esame oficialus atstovas aukštos kokybės sildymo, vedinimo ir oro kondicionavimo prekių ženklams, kurie pasižymi inovatyviais sprendimais ir efektyviu energijos naudojimu.

  • Daikin
  • Midea
  • Comisa
  • Uponor
  • Ideal Standard
  • Sanha
  • Tece
  • Caleffi
  • KAN-therm

Klientų atsiliepimai


Mes skatiname mūsų klientus dalintis atsiliepimais, kad galėtume nuolatos tobulinti savo paslaugas ir siekti aukščiausio klientų pasitenkinimo.

Mes vertiname kiekvieną atsiliepimą ir naudojame juos kaip pagrindą gerinti ir tobulinti savo veiklą.

Mes esame pasirengę Jums padėti ir rasti sprendimus Jūsų poreikiams.

Nesivaržykite susisiekti su mumis

mes esame čia, kad Jums padėtume!

Dažniausiai užduodami klausimai


Tai yra specifinė informacijos forma, kurioje pateikiami ir atsakomi į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas prekes ir paslaugas

Kiekvienas pasirinktas įrenginys yra ir bus įtakojamas kintamųjų veiksnių tokių kaip: įrangos galingumas kilovatais (kW), vidinės dalies maksimalus tiekiamo oro srautas, patalpos kvadratūra (m²), pateiktas temperatūros uždavinys įrangai ir kitų. Todėl vieno atsakymo apie suvartojamos elektros kiekį nėra. Kiekviena situacija yra individuali todėl protingiausia būtų jog susisiektumėte su mumis, kad galėtume atsižvelgę į išvardytus veiksnius pateiktume jums kaip įmanoma tikslesnį atsakymą.

Atsakymas toks pats kaip ir prieš tai minėtas t.y.: Kiekvienas pasirinktas įrenginys yra ir bus įtakojamas kintamųjų veiksnių tokių kaip: įrangos galingumas kilovatais (kW), vidinės dalies maksimalus tiekiamo oro srautas, patalpos kvadratūra (m²), pateiktas temperatūros uždavinys įrangai ir kitų. Todėl vieno atsakymo apie suvartojamos elektros kiekį nėra. Kiekviena situacija yra individuali todėl protingiausia būtų jog susisiektumėte su mumis, kad galėtume atsižvelgę į išvardytus veiksnius pateiktume jums kaip įmanoma tikslesnį atsakymą

Kaip veikia šilumos siurblys oras - vanduo plačiau skaitykite Čia

Norint pasirinkti tinkamą kondicionierių savo namams, svarbu atsižvelgti į keletą svarbių dalykų. Pirmiausia, verta nuspręsti, kiek kambarių norite šaldyti arba šildyti. Jei tai tik vienas kambarys, tinkamas mobilus kondicionierius. Jei reikia keliems kambariams, geriau rinktis centrinės sistemos variantą.

Antra, verta įvertinti energijos efektyvumą. Pažiūrėkite į kondicionieriaus energijos efektyvumo reitingą - tai nurodys, kiek jis naudos elektros energijos. Aukštesnis reitingas reiškia mažesnį energijos suvartojimą ir ilgalaikį taupymą.

Taip pat atkreipkite dėmesį į įrenginio galingumą. Mažesniems kambariams pakaks mažesnio galingumo kondicionieriaus, o didesniuose kambariuose reikės galingesnio modelio, kad būtų pasiektas tinkamas temperatūros reguliavimas.

Pagaliau, pasirinkdami kondicionierių, atkreipkite dėmesį į papildomas funkcijas. Kai kurie kondicionieriai turi valdymą per mobilųjį telefoną, vartotojo sekimo funkciją arba specialų valymo režimą.

Apibendrinant, rinkdamiesi kondicionierių, atsižvelkite į kambarių skaičių, energijos efektyvumą, galingumą ir papildomas funkcijas. Tai padės jums pasirinkti kondicionierių, kuris užtikrins jums komfortą ištisus metus.

Mūsų misija

Sukurti komfortą jūsų namuose, kur būtina, kai būtina.

Plačiau

Turite klausimų?

Mūsų kontaktų forma yra greitas ir paprastas būdas tiesiogiai pasiekti mūsų komandą.

Kontaktai