Šildomos lubos ir grindys – tai patogus ir efektyvus būdas šildyti savo namus, Šios šildymo sistemos ne tik suteikia komfortą, bet ir sutaupo energijos išlaidas..

Šildomos grindys yra puiki alternatyva tradiciniam šildymui radiatoriais. Šios grindys yra dedamos ant betono arba kitų pagrindų ir prijungiamos prie šildymo sistemos, kurios temperatūra yra reguliuojama termostatu.

Šildomos grindys gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip plytos, linoleumas, laminatas arba parketas. Šildomos grindys yra efektyvios ir ekonomiškos, nes jos šildo patalpas nuo apačias ir šiluma nesilaiko ant lubų. Be to, šios grindys taip pat yra labai patogios, nes ant jų galima vaikščioti basomis, nes grindys nesušąla..

Šildomos lubos yra dar vienas šiuolaikinis ir ekologiškas būdas šildyti patalpas. Šios lubos yra dedamos tiesiai ant lubų paviršiaus ir prijungiamos prie šildymo sistemos. Šildomos lubos yra labai efektyvios, nes šiluma išskiriama tiesiogiai į patalpą. Šildomos lubos taip pat yra estetiškai patrauklios ir suteikia interjerui modernią išvaizdą. Šildomos lubos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti vietos patalpose ir tuo pačiu metu turėti efektyvią šildymo sistemą.

Abi šildymo sistemos yra ne tik patogios ir efektyvios, bet ir lengvai prižiūrimos. Jų priežiūra yra labai paprasta, o šios sistemos yra be galo patikimos. Taigi, jei ieškote būdų sutaupyti energijos sąnaudas ir tuo pačiu metu suteikti savo namams modernią ir patogią išvaizdą, šildomos lubos ir grindys yra puikus sprendimas.

Ieškote sąžiningų ir patikimų paslaugų teikėjų?

Racionalūs sprendimai Jūsų namams

paskambinkite arba Užpildykite kontaktų formą ir su Jumis susisieks mūsų darbuotojas

Skambinti +370 671 432 14
Kontaktai